Hizmetler
Sakarya'da Boyun Masajı
Sakarya'da Boyun Masajı Sakarya'da boyun masajı yapan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Akyazı'da bulunan Bayraktar Masaj Salonu yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile boyun masajınızı yapıyor.
 
tümü »
 
Fıtık Nedir?
Fıtık Nedir? Fıtık, karın bölgesinde bulunan iç organların ya da başka bir dokunun hassas olan bir kas alanından fırlayarak cilt altında şişkinlik oluşturmasıdır.
 
tümü »
 
 
Fıtık Neden Oluşur?
Fıtık Neden Oluşur? Fıtık en fazla karında meydana gelen bir sorundur. Bunlar yerine göre kasık fıtığı ya da femoral fıtık adı verilebilir.
 
tümü »
 
Bel ve Boyun Rahatsızlıkları
Bel ve Boyun Rahatsızlıkları BEL AĞRISINDA KORUNMAK İÇİN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz.
 
tümü »
 
 
Eklem Rahatsızlığı
Eklem Rahatsızlığı Eklemlerde duyulan ağrılar çeşitli hastalıkların belirtisi olacağından bunları sadece romatizma şeklinde yorumlamak doğru değildir.
 
tümü »
 
Omurga ve Sırt Ağrıları
Omurga ve Sırt Ağrıları Omurga ve sırt ağrıları ağır yük taşımaktan, günlük yaşantımızdaki hareketlerimizden ve sürekli ayakta durmaktan kaynaklanıyor olabilir.
 
tümü »
 
 
Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
Yumuşak Doku Rahatsızlıkları Ağrı, yorgunluk ve uykusuzluk hissi doku rahatsızlıklarının sebebi olabilir.

Günlük yaşantınızdaki birçok zorluk vücudunuzda ağrıların oluşmasına sebep olur.
 
tümü »
 
Bel Ağrısı Masajı
Bel Ağrısı Masajı Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz. Fakat önemli olan hastalığa yakalanmadan önce gerekli olan tedbirleri alarak bel ağrısına yakalanma riskini en aza indirmektir.
 
tümü »
 
 
Stresten Sizde Kurtulun!
Stresten Sizde Kurtulun! Çalışma şekliniz, uyku sorunlarınız, yapılacak işler ve güncel hayatınızdaki zorluklar strese neden olmaktadır.

Stresten uzak durmak çok da kolay sayılmaz. Ama stresi azaltmanın yöntemleri bulunmaktadır.
 
tümü »
 
Bel ve Boyun Masajı
Bel ve Boyun Masajı Bel ve boyun ağrısı günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemleri arasındadır. Bel ve boyun ağrısı kişiye büyük rahatsızlık vermektedir.
 
tümü »
 
 
Eklem Ağrısı Masajı
Eklem Ağrısı Masajı Eklem ağrıları vücudumuzda iki kemiğin birleştiği yerlerde meydana gelen ve çoğu zaman sızlamalar şeklinde kendini gösteren durumlardır.
 
tümü »
 
Bel Ağrısı Ameliyatsız Masaj
Bel Ağrısı Ameliyatsız Masaj Erişkinlerin %80 i hayatlarında en az bir kere bel ağrısı atağı geçirirler. Bel ağrılarının %90 ı 1-2 haftada iyileşir. Bu masaj yöntemlerinin amacı iyileşmeye katkıda bulunmaktır.
 
tümü »
 
 
Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Masajı
Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Masajı Bel ve boyun ağrıları günümüzde en sık görülen rahatsızlıkların başında yer alıyor. Öyle ki her 100 kişiden 80’i bel ağrısından şikayet ederken 5’inde de bel ağrılarına rastlanıyor.
 
tümü »
 
Boyun Ağrısı Masajı
Boyun Ağrısı Masajı Boyun ağrısı, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın, omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi, çıkması sonucu, kola gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir.
 
tümü »
 
 
Boyun Sorunları Masajı
Boyun Sorunları Masajı Boyun ağrısı sorunları, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi sonucu kola gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir.
 
tümü »
 
Bel Ağrısı Masajı
Bel Ağrısı Masajı Hastaların çoğunda bel ağrısı mevcuttur. Bu bel ağrıları başlangıç dönemi belirtisidir. Öne eğilmek, uzun süre oturmak ve hareketsiz ayakta kalmakla ağrılar artar.
 
tümü »
 
 
Ameliyatsız Ağrı Masajı
Ameliyatsız Ağrı Masajı Modern tıp dünyası ağrıya karşı pek çok seçeneği sunuyor. Günümüzde girişimsel yöntemler ve fizik tedavi sayesinde hastalar, ameliyata gerek kalmadan tedavi edilebiliyor.
 
tümü »
 
Eklem Ağrısı Masajı
Eklem Ağrısı Masajı Eklem ağrısı çoğu zaman yakındığımız hastalıklardan bir tanesidir. Eklem ağrıları insanlar tarafından ilk zamanlarda farkedilmemekte, farkedilse bile umursanmamaktadır.
 
tümü »
 
 
Masajla Ağrı Çözümü
Masajla Ağrı Çözümü Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz. Fakat önemli olan hastalığa yakalanmadan önce gerekli olan tedbirleri alarak bel ağrılarına yakalanma riskini en aza indirmektir.
 
tümü »
 
Omurga ve Sırt Ağrıları Masajı
Omurga ve Sırt Ağrıları Masajı Çoğumuz hayatımızda bazen sırt ağrısı olur. Ağrı kötüleştiğinde, içinizden sadece yatakta kalmak geliyor olabilir. Fakat yatakta kalmanın yarardan çok zararı vardır. Hareketli kalmak iyileşmenin önemli bir parçasıdır.
 
tümü »
 
 
 
Yılbim