Eklem Ağrısı Masajı
Eklem Ağrısı MasajıEklem ağrısı çoğu zaman yakındığımız hastalıklardan bir tanesidir. Eklem ağrıları insanlar tarafından ilk zamanlarda farkedilmemekte, farkedilse bile umursanmamaktadır. Bu yüzden eklem ağrıları gittikçe artarak kişinin hayatını zorlaştırıcı bir hal alabilmektedir.

Eklem Ağrısı Nedir?


Eklem ağrısı, özellikle parmaklarımızda, ayağımızın topuklarında meydana gelmekle birlikte vücudun eklem olan her yerinde gözlenebilir. Çoğu zaman bu ağrılar kişi için rahatsız edici olmasada vücudun belirli yerlerinde oluşan bu ağrılar kişiyi rahatsız edici düzeye kadar seyredebilir. Bunun önüne geçmek için erken teşhis çok önemlidir.

Eklem Ağrısının Tedavi Yöntemleri Nelerdir?


Eklem ağrılarındaki belirtileri yaşıyor iseniz doktorunuza danışarak tedavi yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Doktorunuz, ilk muayene sürecinde eklem ağrısının yerini dikkatlice tespit, eklemlerin hareketlerini kontrol edecektir. Daha sonra uygulanacak kan tahlilleri ile vücudunuzda bulunan kan hücrelerinin sayısı doktorunuz tarafından kontrol edilmek istenebilir. Eklem ağrısını gidermek için çeşitli yöntemlerde vardır. Bunlar;

Akupunktur ile Çözüm :
Genellikle bu tedavi yönteminde 2 farklı yöntem uygulanmaktadır. Geleneksel akupunktur ve şok akupunktur tedavileri. Bu yöntemlerle oluşan eklem ağrıları önlenmeye çalışılmaktadır.
Kaplıca ile Çözüm : Kaplıcalar, içinde bulunan ısı ve mineral suların verdiği etkinin yanı sıra oluşan basıncın etkisiyle belli bir süre uygulanan kaplıca tedavisi eklem ağrılarına iyi gelmektedir.
Masaj İle Çözüm : Belirli masaj teknikleri ile de eklem ağrıları sorunu giderilmektedir. 
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Sakarya'da Boyun Masajı
- Fıtık Nedir?
- Fıtık Neden Oluşur?
- Bel ve Boyun Rahatsızlıkları
- Eklem Rahatsızlığı
- Omurga ve Sırt Ağrıları
- Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
- Bel Ağrısı Masajı
- Stresten Sizde Kurtulun!
- Bel ve Boyun Masajı
- Eklem Ağrısı Masajı
- Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Masajı
- Bel Ağrısı Ameliyatsız Masaj
- Boyun Ağrısı Masajı
- Boyun Sorunları Masajı
- Bel Ağrısı Masajı
- Ameliyatsız Ağrı Masajı
- Masajla Ağrı Çözümü
- Omurga ve Sırt Ağrıları Masajı
 
 
Yılbim