Bel ve Boyun Masajı
Bel ve Boyun MasajıBel ve boyun ağrısı günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemleri arasındadır. Bel ve boyun ağrısı kişiye büyük rahatsızlık vermektedir.

Şiddetli bir ağrı ve uyuşma ile kendini gösteren bel ve boyun ağrısı masaj ile giderilebilir. Bu kıkırdak yapı 2 kısımdan oluşur. Dış kısmında sert, iç kısmında ise yumuşak bir tabaka vardır. Yumuşak tabakanın baskı altında kalması, zorlanması veya ezilmesi bu tabakanın yanlara doğru taşmasına neden olur. Taşan tabaka arka kısımdaki sert tabakayı yırtarak sinirlere baskı uygular. Bu nedenle boyun ve bel sinirleri etkilenerek meydana gelir.

Bel ve boyun ağrısı için masaj uygulanır. Ama bu masaj vücudun rahatlamasını sağlamak için yapılan masajlara hiç benzemez. Normal yapılan masajda kasların gevşemesi sağlanırken , bel ve boyun ağrısımasajında direk sinirler hedef alınır. Yaklaşık 10 seanslık bir masaj uygulanır. Bu masaj uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.  3 bölümden oluşan bel ve boyun ağrısı masajı ile ağrı sorunu tamamen ortadan kalkar.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Sakarya'da Boyun Masajı
- Fıtık Nedir?
- Fıtık Neden Oluşur?
- Bel ve Boyun Rahatsızlıkları
- Eklem Rahatsızlığı
- Omurga ve Sırt Ağrıları
- Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
- Bel Ağrısı Masajı
- Stresten Sizde Kurtulun!
- Eklem Ağrısı Masajı
- Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Masajı
- Bel Ağrısı Ameliyatsız Masaj
- Boyun Ağrısı Masajı
- Boyun Sorunları Masajı
- Bel Ağrısı Masajı
- Ameliyatsız Ağrı Masajı
- Eklem Ağrısı Masajı
- Masajla Ağrı Çözümü
- Omurga ve Sırt Ağrıları Masajı
 
 
Yılbim