Hizmetler
Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi Kas-iskelet ve sinir sisteminde oluşan hastalık, travma, ağrılı durumlar ya da doğuştan gelen akut ve kronik sorunların primer tedavisi ve rehabilitasyon süreçlerini gerçekleştirmektedir.
 
tümü »
 
Sakarya'da Masajla Boyun Ağrısı Tedavisi
Sakarya'da Masajla Boyun Ağrısı Tedavisi Sakarya'da masajla boyun ağrısı tedavisini yapan yerler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Akyazı'da bulunan Bayraktar Masaj Salonu yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile boyun ağrısı bulunan bölgede kan...
 
tümü »
 
 
Fıtık Nedir?
Fıtık Nedir? Fıtık, karın bölgesinde bulunan iç organların ya da başka bir dokunun hassas olan bir kas alanından fırlayarak cilt altında şişkinlik oluşturmasıdır.
 
tümü »
 
Fıtık Neden Oluşur?
Fıtık Neden Oluşur? Fıtık en fazla karında meydana gelen bir sorundur. Bunlar yerine göre kasık fıtığı ya da femoral fıtık adı verilebilir.
 
tümü »
 
 
Bel ve Boyun Rahatsızlıkları
Bel ve Boyun Rahatsızlıkları BEL AĞRISINDA KORUNMAK İÇİN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz.
 
tümü »
 
Eklem Rahatsızlığı
Eklem Rahatsızlığı Eklemlerde duyulan ağrılar çeşitli hastalıkların belirtisi olacağından bunları sadece romatizma şeklinde yorumlamak doğru değildir.
 
tümü »
 
 
Omurga Sağlığı ve Sırt Ağrıları
Omurga Sağlığı ve Sırt Ağrıları Omurga ve sırt ağrıları ağır yük taşımaktan, günlük yaşantımızdaki hareketlerimizden ve sürekli ayakta durmaktan kaynaklanıyor olabilir.
 
tümü »
 
Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
Yumuşak Doku Rahatsızlıkları Ağrı, yorgunluk ve uykusuzluk hissi doku rahatsızlıklarının sebebi olabilir.

Günlük yaşantınızdaki birçok zorluk vücudunuzda ağrıların oluşmasına sebep olur.
 
tümü »
 
 
Bel Ağrısı Tedavisi
Bel Ağrısı Tedavisi Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz. Fakat önemli olan hastalığa yakalanmadan önce gerekli olan tedbirleri alarak bel ağrısına yakalanma riskini en aza indirmektir.
 
tümü »
 
Stresten Sizde Kurtulun!
Stresten Sizde Kurtulun! Çalışma şekliniz, uyku sorunlarınız, yapılacak işler ve güncel hayatınızdaki zorluklar strese neden olmaktadır.

Stresten uzak durmak çok da kolay sayılmaz. Ama stresi azaltmanın yöntemleri bulunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Bel ve Boyun Masaj Tedavisi
Bel ve Boyun Masaj Tedavisi Bel ve boyun ağrısı günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemleri arasındadır. Bel ve boyun ağrısı kişiye büyük rahatsızlık vermektedir.
 
tümü »
 
Eklem Ağrı Masaj Tedavisi
Eklem Ağrı Masaj Tedavisi Eklem ağrıları vücudumuzda iki kemiğin birleştiği yerlerde meydana gelen ve çoğu zaman sızlamalar şeklinde kendini gösteren durumlardır.
 
tümü »
 
 
Bel Ağrısı Ameliyatsız Tedavisi
Bel Ağrısı Ameliyatsız Tedavisi Erişkinlerin %80 i hayatlarında en az bir kere bel ağrısı atağı geçirirler. Bel ağrılarının %90 ı 1-2 haftada iyileşir. Bu tedavi yöntemlerinin amacı iyileşmeye katkıda bulunmaktır.
 
tümü »
 
Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Tedavisi
Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Tedavisi Bel ve boyun ağrıları günümüzde en sık görülen rahatsızlıkların başında yer alıyor. Öyle ki her 100 kişiden 80’i bel ağrısından şikayet ederken 5’inde de bel ağrılarına rastlanıyor.
 
tümü »
 
 
Boyun Ağrısı Masaj Tedavisi
Boyun Ağrısı Masaj Tedavisi Boyun ağrısı, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın, omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi, çıkması sonucu, kola gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir.
 
tümü »
 
Boyun Sorunları Ameliyatsız Tedavi
Boyun Sorunları Ameliyatsız Tedavi Boyun ağrısı sorunları, boyun omurlarının arasındaki kıkırdağın omurilik kanalına doğru yer değiştirmesi sonucu kola gelen sinirlere ve omuriliğe baskı yapması ile oluşan hastalığa denir.
 
tümü »
 
 
Bel Ağrısı Masaj Tedavisi
Bel Ağrısı Masaj Tedavisi Hastaların çoğunda bel ağrısı mevcuttur. Bu bel ağrıları başlangıç dönemi belirtisidir. Öne eğilmek, uzun süre oturmak ve hareketsiz ayakta kalmakla ağrılar artar.
 
tümü »
 
Ameliyatsız Ağrı Tedavisi
Ameliyatsız Ağrı Tedavisi Modern tıp dünyası ağrıya karşı pek çok tedavi seçeneği sunuyor. Günümüzde girişimsel yöntemler ve fizik tedavi sayesinde hastalar, ameliyata gerek kalmadan tedavi edilebiliyor.
 
tümü »
 
 
Eklem Tedavileri
Eklem Tedavileri Eklem ağrısı çoğu zaman yakındığımız hastalıklardan bir tanesidir. Eklem ağrıları insanlar tarafından ilk zamanlarda farkedilmemekte, farkedilse bile umursanmamaktadır.
 
tümü »
 
Masajla Ağrı Tedavisi
Masajla Ağrı Tedavisi Sağlığımızın kıymetini ancak onu kaybettikten sonra anlıyoruz. Fakat önemli olan hastalığa yakalanmadan önce gerekli olan tedbirleri alarak bel ağrılarına yakalanma riskini en aza indirmektir.
 
tümü »
 
 
Omurga ve Sırt Ağrıları Masajla Tedavi
Omurga ve Sırt Ağrıları Masajla Tedavi Çoğumuz hayatımızda bazen sırt ağrısı olur. Ağrı kötüleştiğinde, içinizden sadece yatakta kalmak geliyor olabilir. Fakat yatakta kalmanın yarardan çok zararı vardır. Hareketli kalmak iyileşmenin önemli bir parçasıdır.
 
tümü »
 
 
 
Yılbim