Bel ve Boyun Masaj Tedavisi
Bel ve Boyun Masaj TedavisiBel ve boyun ağrısı günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemleri arasındadır. Bel ve boyun ağrısı kişiye büyük rahatsızlık vermektedir.

Şiddetli bir ağrı ve uyuşma ile kendini gösteren bel ve boyun ağrısı masaj ile tedavi edilebilir. Bu kıkırdak yapı 2 kısımdan oluşur. Dış kısmında sert, iç kısmında ise yumuşak bir tabaka vardır. Yumuşak tabakanın baskı altında kalması, zorlanması veya ezilmesi bu tabakanın yanlara doğru taşmasına neden olur. Taşan tabaka arka kısımdaki sert tabakayı yırtarak sinirlere baskı uygular. Bu nedenle boyun ve bel sinirleri etkilenerek meydana gelir.

Bel ve boyun ağrısı tedavisi için masaj uygulanır. Ama bu masaj vücudun rahatlamasını sağlamak için yapılan masajlara hiç benzemez. Normal yapılan masajda kasların gevşemesi sağlanırken , bel ve boyun ağrısımasajında direk sinirler hedef alınır. Yaklaşık 10 seanslık bir masaj uygulanır. Bu masaj uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.  3 bölümden oluşan bel ve boyun ağrısı masajı ile ağrı sorunu tamamen ortadan kalkar.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Sakarya'da Masajla Boyun Ağrısı Tedavisi
- Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi
- Fıtık Nedir?
- Fıtık Neden Oluşur?
- Bel ve Boyun Rahatsızlıkları
- Eklem Rahatsızlığı
- Omurga Sağlığı ve Sırt Ağrıları
- Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
- Bel Ağrısı Tedavisi
- Stresten Sizde Kurtulun!
- Eklem Ağrı Masaj Tedavisi
- Ameliyatsız Boyun ve Bel Ağrısı Tedavisi
- Bel Ağrısı Ameliyatsız Tedavisi
- Boyun Ağrısı Masaj Tedavisi
- Boyun Sorunları Ameliyatsız Tedavi
- Bel Ağrısı Masaj Tedavisi
- Ameliyatsız Ağrı Tedavisi
- Eklem Tedavileri
- Masajla Ağrı Tedavisi
- Omurga ve Sırt Ağrıları Masajla Tedavi
 
 
Yılbim