Bel ve Boyun Fıtığı Masaj Tedavisi
Bel ve Boyun Fıtığı Masaj TedavisiBel ve boyun fıtığı günümüzde en çok karşılaşılan sağlık problemleri arasındadır. Bel ve boyun fıtığı kişiye büyük rahatsızlık vermektedir.

Şiddetli bir ağrı ve uyuşma ile kendini gösteren bel ve boyun fıtığı masaj ile tedavi edilebilir. Bu kıkırdak yapı 2 kısımdan oluşur. Dış kısmında sert, iç kısmında ise yumuşak bir tabaka vardır. Yumuşak tabakanın baskı altında kalması, zorlanması veya ezilmesi bu tabakanın yanlara doğru taşmasına neden olur. Taşan tabaka arka kısımdaki sert tabakayı yırtarak sinirlere baskı uygular. Bu nedenle boyun ve bel sinirleri etkilenerek fıtık meydana gelir.

Bel ve boyun fıtığı tedavisi için masaj uygulanır. Ama bu masaj vücudun rahatlamasını sağlamak için yapılan masajlara hiç benzemez. Normal yapılan masajda kasların gevşemesi sağlanırken , bel ve boyun fıtığı masajında direk sinirler hedef alınır. Yaklaşık 10 seanslık bir masaj uygulanır. Bu masaj uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.  3 bölümden oluşan bel ve boyun fıtığı masajı ile fıtık sorunu tamamen ortadan kalkar.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Sakarya'da Masajla Fıtık Tedavisi
- Fizik ve Rehabilitasyon Merkezi
- Fıtık Nedir?
- Fıtık Neden Oluşur?
- Bel ve Fıtık Rahatsızlıkları
- Eklem Rahatsızlığı
- Omurga Sağlığı ve Sırt Ağrıları
- Yumuşak Doku Rahatsızlıkları
- Bel Fıtığı Tedavisi
- Stresten Sizde Kurtulun!
- Eklem Ağrı Masaj Tedavisi
- Ameliyatsız Boyun ve Bel Fıtığı Tedavisi
- Bel Fıtığı Ameliyatsız Tedavisi
- Boyun Fıtığı Masaj Tedavisi
- Boyun Fıtığı Ameliyatsız Tedavi
- Bel Fıtığı Masaj Tedavisi
- Ameliyatsız Fıtık Tedavisi
- Eklem Tedavileri
- Masajla Fıtık Tedavisi
- Omurga ve Sırt Ağrıları Masajla Tedavi
 
 
Yılbim